لوگو دکتر فرخ کامران خواجوی
Search
Close this search box.
قیمت عمل ماموپلاستی

هزینه ماموپلاستی

آیا می دانید که هزینه ماموپلاستی چقدر است؟ به نظر شما چه عواملی در تعیین میزان هزینه های ماموپلاستی نقش دارند؟ ماموپلاستی یکی از مهم ترین جراحی هایی است که برای ترمیم سینه مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که از فرم سینه های خود ناراضی هستند، به بزرگ سازی یا کوچک کردن سینه خود می پردازند. این جراحی هیچ تاثیر منفی از خود بر جای نمی گذارد. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی عوامل موثر بر هزینه ماموپلاستی بپردازیم، لذا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

قیمت جراحی ماموپلاستی

ژنتیک، بارداری، تغییر در وزن و زایمان باعث می شوند که شکل ظاهر سینه نامتعادل شود یا فرم زیبای خود را از دست بدهد. برخی از خانم ها دوست دارند که سینه های حجیم و گوشتی خود را کوچک کنند. برخی دیگر نیز دوست دارند که سینه های خود را کوچک نمایند. عدم تقارن سینه نیز در مواقعی می تواند آزار دهنده باشد.

همه این مشکلات به کمک ماموپلاستی برطرف خواهند شد. آنچه که اهمیت دارد، هزینه ماموپلاستی است. در این زمینه سوالاتی می توانند ذهن شما را به خود مشغول کنند. این که هزینه واقعی ماموپلاستی چقدر است، این که یک پزشک چه میزان هزینه ای را دریافت می کند و این که کدام کلینیک برای انجام ماموپلاستی بهتر است، سوالاتی هستند که باید پاسخ داده شوند.

شما عزیزانی که قصد انجام جراحی ماموپلاستی را دارید، می توانید با دکتر فرخ کامرا خواجوی در ارتباط باشید تا در مورد عوامل موثر در زمینه قیمت گذاری جراحی ماموپلاستی اطلاعات بیشتری را به دست بیاورید.

عوامل موثر در تعیین هزینه ماموپلاستی

در جلسات مشاوره ای که قبل از جراحی ماموپلاستی برگزار می شوند، هزینه های نهایی این جراحی را مشخص می کنند. شما باید با عواملی که در تعیین هزینه ماموپلاستی نقش دارند، آشنا باشید. این عوامل را در ادامه برایتان بیان کرده ایم.

هزینه آزمایشات قبل از عمل ماموپلاستی

قبل از این که سینه خود را جراحی کنید، باید آزمایشات خاص و سونوگرافی را انجام دهید. هزینه معاینات پزشکی، هزینه آزمایشات قبل از جراحی و هزینه عکسبرداری هایی که لازم هستند، در این مرحله محاسبه خواهند شد. ممکن است این هزینه ها چندان زیاد نباشند.

هزینه تجهیزات

شما می توانید جراحی ماموپلاستی را در بیمارستان انجام دهید یا یک کلینیک و مطب خاص را برای این جراحی انتخاب کنید. باید این را بدانید که تجهیزات بیمارستانی نسبت به سایر مراکز درمانی کامل تر هستند. به همین دلیل اگر بیمارستان را برای انجام ماموپولاستی انتخاب کنید، باید هزینه های بیشتری را بپردازید.

این که شما تلاش کنید که با هزینه های کم در کلینیک های نامعتبر جراحی خود را انجام دهید، تنها نتیجه ای که دارد این است که سلامت شما را به خطر می اندازد. به همین دلیل باید یک مرکز معتبر را برای انجام جراحی ماموپلاستی انتخاب کنید.

شرایط جسمانی بیمار

شرایط جسمانی بیمار نیز می تواند هزینه ها را متحول کند. به همین دلیل از فردی به فرد دیگر، هزینه ماموپلاستی متفاوت است. چنانچه بیمار از مشکلات کبدی یا مشکل در قفسه سینه رنج ببرد، فرآیند جراحی او طاقت فرسا خواهد شد. در این مواقع پزشک باید دقت زیادی به خرج دهد تا جراحی موفقیت آمیز باشد. بنابراین وقت زیادی هم گرفته می شود. با توجه به این امر، می توان گفت که هزینه ماموپلاستی در متقاضیان مبتلا به بیماری های خاص بیشتر از افراد عادی است.

دستمزد جراح

عامل دیگری که در هزینه ماموپلاستی تاثیر گذار است، دستمزد پزشک است. میزان دانش و تجربه ای که پزشک دارد، سوابق جراحی او و رتبه بندی که پزشک از آن بهره مند شده است، در تعیین دستمزد پزشک نقشی اساسی را ایفا می کنند. بدیهی است که به هر میزان که تجربه و مهارت پزشک شما بیشتر شود، هزینه های جراحی نیز افزایش خواهند یافت. دکتر کامران خواجوی جزو پزشکان باتجربه در زمینه انجام جراحی ماموپلاستی است که هزینه هایی در حد انتظار را برای انجام این جراحی در نظر دارد. شما می توانید همین حالا جهت برآورد این هزینه ها با دکتر خواجوی در ارتباط باشید.

هزینه دارو

هزینه های بعد از عمل نیز هزینه هایی هستند که در محاسبه قیمت ماموپلاستی باید برآورد شوند. پس از این که ماموپلاستی انجام شد، شما باید به نکات مراقبتی توجه کنید. یکی از مهم ترین نکات مراقبتی در زمینه جراحی ماموپلاستی این است که داروهای تجویز شده از سوی پزشک را مورد استفاده قرار دهید. این داروها انواع مختلفی دارند و خرید هر یک از آن ها هزینه های خاصی را نیاز دارد. پس باید به هزینه های مربوط به پس از عمل نیز توجه داشته باشید.

نقش بیمه در پرداخت هزینه ماموپلاستی

بسیاری از افرادی که می خواهند ماموپلاستی انجام دهند، می پرسند که آیا هزینه های جراحی توسط بیمه پرداخت می شود یا نه. همان طور که همه ما می دانیم، بیمه تمامی هزینه های مربوط به درمان افراد تحت پوشش خود را پرداخت می کند. اگر شما بخواهید برای درمان اختلالات سینه خود ماموپلاستی کنید، می توانید بخشی از هزینه ها را از بیمه بگیرید.

اما بیمه برای پرداخت هزینه های جراحی زیبایی هیچ  گونه تعهدی ندارد. به همین دلیل بیمه هیچ کدام از هزینه های جراحی زیبایی سینه را پرداخت نخواهد کرد. بنابراین اگر تنها به قصد زیباتر کردن سینه ماموپلاستی را انتخاب کرده اید، باید تمامی هزینه ها را به صورت آزاد خودتان پرداخت کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم که کلینیک ها و مراکزی را انتخاب نمایید که هزینه هایی منصفانه را برای شما در نظر گرفته اند.

کلام آخر

در این مطلب در مورد هزینه ماموپلاستی با شما صحبت کردیم. جراحی ماموپلاستی معمولا برای از بین بردن عدم تقارن در سینه، کوچک کردن سینه های بزرگ و بزرگ کردن سینه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این جراحی باید زیر نظر بهترین جراح پلاستیک مانند دکتر فرخ کامران خواجوی انجام شود تا نتایج خوبی بدهند.

هزینه ماموپلاستی تحت تاثیر عوامل مختلف، متفاوت هستند. شما باید این عوامل را بشناسید تا بتوانید برآورد دقیقی از هزینه های این عمل را به دست بیاورید. در این رابطه می توانید از پزشکی که انتخاب کرده اید، راهنمایی بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط